Články

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH 2022

OSLAVME OLYMPIJSKÉ HODNOTY POHYBEM

Dne 22. června se naši žáci i tento rok tradičně zapojili do celostátní akce T- MOBILE – OLYMPIJSKÝ BĚH. V duchu hesla Emila Zátopka – „Když nemůžeš, přidej víc“, jsme každou hodinu tělesné výchovy poctivě trénovali. Všichni se nemohli dočkat dlouho očekávaného dne. Povzbuzeni stejnojmennou písní od skupiny Mirai vyrazili na start. Přestože pro nás nebylo důležité vyhrát, ale zúčastnit se, všichni závodníci do závodu dali všechny síly a nikdo závod nevzdal! Všichni se stali sami před sebou vítězi! Na všechny borce v cíli čekala zasloužená odměna. Kromě medaile a diplomu obdržel každý závodník drobné občerstvení a melouna.

Výjimečný olympijský běh zažilo v  tomto roce celkem 73 000 běžců, mezi kterými byli i naši žáci.

fotogalerie

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
t-mobile-olympijsky-beh-2022.pdf 194.7 Kb