Články

Návštěva ZŠ Františka Křižíka Bechyně

V úterý 7. 11. 2023 naší školu navštívili žáci čtvrté třídy Základní školy Františka Křižíka Bechyně. 

Cílem návštěvy byla ukázka muzikofiletického programu.

Jsme rádi, že se všem líbilo a děkujeme za zpětnou reakci paní učitelce Mgr. Janě Ťoupalové i žákům.

"Dobrý večer, vážený pane řediteli, 

ještě jednou bych Vám ráda jménem svým i jménem všech našich dětí velmi poděkovala za úžasný zážitek, který jsme ve Vašem muzikoateliéru mohli prožít. Byla to pro všechny zcela nová zkušenost, nový prožitek, ze kterého si odnesli velmi příjemné pocity. I další aktivity, které pro nás byly připraveny, byly moc fajn a bylo prima pozorovat, jak se žáci zapojili do činností a bez většího ostychu komunikovali i s Vašimi žáky a učiteli. Mám z této spolupráce moc dobrý pocit. Pevně doufám, že se nám podaří ještě se k Vám někdy v budoucnu podívat. Posílám slíbené fotky, které určitě zveřejníme i na stránkách naší školy. " 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Mgr. Jana Ťoupalová, ZŠ Fr. Křižíka Bechyně 

FOTOGALERIE

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
ohlasy-zaku.pdf 175.7 Kb